Bemutatkozó
Iskolánk KIR adatai
Iskolánk története
Elérhetőségeink, GPS, megközelítés
Névadónkról
Nevelőtestület + NOKS alkalmazottak
Iskolapszichológus elérhetőségei
Alapítványaink
Németh Imre-díjasaink
ENGLISH EXTRA
Dokumentumok
Szakmai alapdokumentum (hatályos)
Pedagógiai program
Házirend
SZMSZ
Gyakornoki szabályzat
Munkaterv 2023-24 . tanév
Adatkezelési Szabályzat
Digitális munkarend adatkezelési tájékoztató + útmutató
Csoportváltási Szabályzat (angol nyelv)
Közzététel
Beiratkozási kötelező nyilatkozatok 2023-24.
Etika/Hit- és erkölcstan nyilatkozat 2023-24.
Délutáni távozási kérelem
Testnevelés versenyzői 2 óra felmentés
Hozzájárulás fénykép/név honlapon megjelenéshez
Szülői igazolásminta tanítási időre, közterületi ellenőrzéshez
Fontos info
Fontos időpontok 2023-24.
Taneszközlisták első évfolyam 2023-24.
Taneszközlisták felső tagozat 2023-24.
Diákigazolvány tudnivalók
Csöngetési rend
Étlap + étkezési befizetés
Iskolapszichológus elérhetőségei
Beiskolázási körzetünk
Könyvtári nyitvatartás
ENGLISH EXTRA
Hitoktatási információk
Tanulmányi- és sportverseny eredmények
Németh Imre díj
Személyazonosító igazolvány tudnivalók
Egyéb közérdekű
e-Ellenőrző, e-Napló
e-Ügyintézés
Minden ami KRÉTA...
Tudásbázis
VASI-HEGYHÁT vándortábor 2024.
EduNet WebMail pedagógus belépés
Pedagógiai-szakmai ellenőrzés
Közép-Pesti Képeslap - 29. szám
Az iskola rendőre
EpInfo kötelező tájékoztatás
Gyermekvédelmi tudnivalók online veszélyeztetés témában
Testvériskoláink
Iskolánk fejlesztői oldala a Google Playen
Iskolánk fejlesztői oldalai a Huawei AppGalery-ben
Iskolaválasztás
Beiratkozási alkalmazásunk a Google Play Áruházban
Beiratkozási alkalmazásunk a Huawei AppGalery-ben
Info-k szülőknek
Nyílt napok órarendje - ÚJ
e-Ügyintézés/beiratkozás INTÉZMÉNYI tájékoztató - AKTUÁLIS
Szülői tájékoztatóink háttérvetítés anyaga
Leendő elsős tanítóink
ENGLISH EXTRA
Beiskolázási körzetünk
Hitoktatási információk
KPTK XIV. kerületi iskolák felvételi körzet 2024-25.
KIR Körzetkereső szolgáltatás
Az e-Ügyintézés főoldala
Beiratkozási nyilatkozatok 2023-24-re
Védőnői levél...
Egészségügyi adatlap
Ebédbefizetés rendje
Étkezés típusa igény-, és változásbejelentő
Taneszközlista 2023
Nyilatkozatok normatív étkezési díjkedvezményhez
Továbbtanulás
Továbbtanulási tájékoztató - Prezentáció
Szakképzési tájékoztató - Prezentáció
Ha nem sikerült a felvételi... - Prezentáció
A felvételi lapok gondviselői aláírásáról - OH tájékoztató
Továbbtanulási Kisokos 2023-24 - Online
Üres férőhelyek keresése
Tanulmányi terület kereső
Vizsgahelyszín kereső
Szakmabemutató kisfilmek (FPSZ gyűjtemény - 372 alap + 90 diplomás)
Szakmabemutató MTVA kisfilmek
Hetedikes osztályfőnököknek - Prezentáció
Középiskolai beiskolázás - OH tájékoztatók
Középiskolai túljelentkezés kereső
OH pályaorientációs kérdőív (8. évf.)
FPSZ Továbbtanulási és Pályaválasztási Tanácsadó
Pályaorientációs portál
Hivatalos szakképzési információk
Szakmajegyzék
KIFIR (Középfokú Felvételi Információs Rendszer)
Központi írásbeli feladatsorok, javítókulcsok
Linkek
Fenntartónk: Közép-Pesti Tankerületi Központ
Klebelsberg Központ
Oktatási Hivatal
Közoktatási információk - KIR
KIR körzetkereső szolgáltatás
Kerettantervek
Étlapok elérhetősége a HunGast oldaláról
Étkezés befizetés - MultiSchool5
Fővárosi Pedagógiai Szakszolgálat
Zuglói Családsegítő és Gyermekjóléti Központ
Szent István Király Zeneiskola
Zuglói Sasok Sportegyesület
Cserepesház
Zugló Önkormányzata
Teljeskörű Iskolai Egészségfejlesztés videók
Nemzeti Jogszabálytár
Helyesírás-ellenőrzés
Képek
2023-2024-es tanévtől (fb)
2021-2022-es tanév
2020-2021-es tanév
2019-2020-as tanév
2018-2019-es tanév
2017-2018-as tanév
2016-2017-es tanév
2015-2016-os tanév
2014-2015-ös tanév
Mozgó (élet)képek rólunk
Gyakorló
Nemzeti Köznevelési Portál
MozaWEB 3D
OkosDoboz - Játék a tanulás!
Learning Apps tankockák
Zanza - videós oktatóportál
Országos kompetenciamérés feladatsorok, javítókulcsok
Idegen nyelvi mérés feladatsorok, javítókulcsok
Központi írásbeli feladatsorok, javítókulcsok
Sulinet Digitális Tudásbázis - SDT
Tehetséggondozás.hu
Alsó tagozat
Angol nyelv
Állampolgári ismeretek
Biológia és egészségtan
Digitális kultúra
Etika
Ének-zene
Fizika
Földrajz
Informatika
Kémia
Környezetismeret és természettudomány
Magyar nyelv és irodalom
Matematika
Német nyelv
Rajz és vizuális kultúra, művészettörténet
Tánc és dráma
Történelem
Cím: 1148 Budapest, Lengyel utca 23.
| Telefon: +36-1-3633422 |
OM azonosító: 035062
|
E-mail: iskola@nemethi-bp.edu.hu
2017-18. tanévi versenyeredmények, oklevelek
Tanulmányi és sportverseny eredményösszesítő 2017-18. - PDF
Oklevelek (azokat az okleveleket tudtuk megjeleníteni, melyeket megkaptunk szkennelésre...):
Rahner Anna "Magyarország jó tanulója - jó sportolója 2017" EMMI kitüntetése a 2016/17. tanév eredményei alapján
Rahner Péter (3.C) oklevele zongoraverseny eredményért
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei és országos helyezettek oklevelei
Virág Ervin (3.A) oklevele Kalmár László Matematikaverseny - felkészítő: Nagyné Tóth Katalin
Időutazó, országos történelem levelező verseny oklevelei - felkészítő: Bodorics Andrea
Világjáró, országos földrajz levelező verseny oklevelei - felkészítő: Bodorics Andrea
Vörös rókák csapat (8.A) "Feltámadott a tenger" EMMI támogatott országos történelem verseny 7. helyezés - felkészítő: Csizmadia Edit
Gombár Dóra (7.C) oklevele - felkészítő: Kothencz Edit
Szamecz Róza (4.B) oklevele - felkészítő: Polgári Tünde
Faddi Csongor (2.C) oklevele - felkészítő: Kórádi Gyuláné
Pesti Ádám(7.C) oklevele - felkészítő: Wimmer Ágnes
Rácz Lilla (4.A) oklevele - felkészítő: Danyiné Lovas Tímea
Rahner Péter (3.C) oklevele - felkészítő: Szőke Zita
Virág Ervin (3.A) oklevele - felkészítő: Nagyné Tóth Katalin
Szamecz Róza (4.B) oklevele - felkészítő: Polgári Tünde
Balogh Boglárka Mirjam (4.C) oklevele - felkészítő: dr. Szilágyi Jánosné
Bolyai Természettudományi Csapatverseny országos döntő 1. helyezés "Almamagok" csapat (4.A) oklevelei - felkészítő: Kutassy Orsolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny területi döntő 1. helyezés 4. évfolyamos csapat (4.A és 4.B) oklevelei - felkészítők: Danyiné Lovas Tímea, Polgári Tünde és Balla Ferenc Istvánné
Zrínyi Ilona Matematikaverseny területi döntő Faddi Csongor (2.C), Oláh Eszter (3.C), Szamecz Róza (4.B) és Ta Minh Khoa (4.A) oklevelei - felkészítők: Kórádi Gyuláné, Szőke Zita, Polgári Tünde, Danyiné Lovas Tímea és Balla Ferenc Istvánné
Kerületi népdaléneklő verseny Freschet Angéla (3.A) és Páczelt Orsolya Boglárka (3.A) oklevelei - felkészítők: Horváthné Karsai ildikó és Nagyné Tóth Katalin
Balogh Boglárka Mirjam (4.C) oklevele - felkészítő: dr. Szilágyi Jánosné
Népdalduó (3.C és 4.A) oklevelei - felkészítő: Horváthné Karsai Ildikó, Szőke Zita, Zsilinszky Sándorné
Bolyai Természettudományi Csapatverseny területi döntő 1. helyezés "Almamagok" csapat (4.A) oklevelei - felkészítő: Kutassy Orsolya
Urbán Sára (6.C) Urbán Sára (6.C) Zugló Kupa sakkverseny oklevele
Loyal Emma Lili (5.A) "Jó sportoló - jó tanuló" Budapest Főváros Zugló Önkormányzatának elismerése, 2017.
Fénykép 1.
Fénykép 2.
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny területi döntő 3. helyezés "Nyelvtanfűrész" csapat (4.A) oklevelei - felkészítő: Danyiné Lovass Tímea
Bolyai Matematika Csapatverseny területi döntő 3. helyezés "Szupernégyes" csapat (4.A) oklevelei - felkészítő: Danyiné Lovas Tímea
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny területi döntő 6. helyezés "Farkas farka" csapat (3.A) oklevelei - felkészítő: Nagyné Tóth Katalin
Bolyai Matematika Csapatverseny területi döntő 5. helyezés "Villám négyes" csapat (3.C) oklevelei - felkészítő: Szőke Zita